Számviteli Munkatárs

Budapest, Hungary

A munkakör betöltésének feltételei

  • pénzügyi, számviteli ügyintézői végzettség vagy közgazdasági szakközépiskola,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat számviteli területen,
  • a vonatkozó törvények, állásfoglalások naprakész ismerete,
  • magas fokú MS Office ismeretek.

Feladatok

  • szállító és vevői számlák, banki kivonatok, pénztárak, időbeli elhatárolások és egyéb vegyes tételek könyvelése,
  • útielszámolásokkal kapcsolatos számviteli feladatok,
  • folyamatos egyeztetés a társosztályokkal,
  • részvétel a tárgyi eszközök és készletek leltárellenőrzésében, leltár kiértékelésében,
  • adóbevallások és kimutatások összeállítása, KSH riportok előkészítése,
  • adatszolgáltatás a könyvvizsgáló és egyéb ellenőrző szervek felé,
  • a főkönyvelő munkájának folyamatos segítése,
  • egyéb ad-hoc jellegű feladatok elvégzése.

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • felsőfokú szakirányú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma),
  • nemzetközi ügyletek könyvelésében szerzett tapasztalat.

Elvárások

  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet,
  • pontosság, önállóság,
  • jó kommunikációs készség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • fejlődési és továbbképzési lehetőségek,
  • kiváló munkahelyi környezet,
  • családbarát munkahely,
  • versenyképes fizetés.

Amennyiben szeretnél jelentkezni a pozícióra, IDE kattintva tudod elküldeni angol nyelvű önéletrajzod.

Működésünkről és kultúránkról bővebben itt olvashatsz.